Knížky, které plánuji číst

Vítám vás u článku o knihách, které bych chtěla číst. Jsou to knihy, které jsem našla na internetu, a něčím zaujaly mě zaujaly. 💜


První knihou je Láska v prachu hvězd. Abych řekla pravdu, tato kniha mě zaujala hlavně podle názvu a tak jsem se šla na internet podívat o čem je a vypadá to zajímavě. 
Henry Page ještě nikdy nebyl zamilovaný. Je beznadějným romantikem, který stále čeká, že se jeho první velká láska objeví na scéně ve zpomaleném pohybu, srdce vynechá úder, vše bude podkreslovat instrumentální hudba. Proto když se z ničeho nic objeví ve škole Grace Townová, neupravená holka chodící o holi a v klučičím oblečení, Henry jen stěží může tušit, že se má jeho život obrátit naruby. Grace, polámaná dívka s tajemnou minulostí, zbortí Henryho dosavadní představy o lásce a ukáže mu, že mezilidské vztahy jsou složité, krásné i pomíjivé stejně jako výbuchy hvězd ve vzdálených galaxiích.


Další knížka je asi Koruna. Četla jsem skoro všechny díly Selekce a tahle knížka je další na pořadí a tak mě zajímá, jelikož minulé díly byly moc hezké.❤Když byla Eadlyn přinucena zúčastnit se Selekce, netušila, že by se mohla zamilovat do jednoho z 35 nápadníků. Ji prostě žádná pohádka nečekala! Jen počítala dny, až bude moct poslat všechny domů. Po událostech, které se odehrály v paláci, si ale uvědomuje, že nemůže být na všechno sama. A že srdce někdy překvapí i nejotrlejšího cynika. Co když ale bude muset učinit volbu, která je důležitější, než si kdy pomyslela?


Další knížka je knížka Mluv. U ní si nejsem moc jistá, ale svým způsobem mě to láká, jen se bojím aby to nebylo podobné žánru jako jsou třeba detektivky. Snad ale ne :D
Jsi si jistá, že tobě se to stát nemůže?!
Melinda Sordino nastupuje do prvního ročníku na Merryweatherskou střední s cejchem na čele. Potom co zavolala na závěrečný školní večírek policii, se s ní skoro nikdo ze spolužáků nebaví. Už jen cesta do školy představuje pro Melindu obrovské sebezapření, následují však o nic méně trýznivé hodiny a hodiny se spolužáky, kteří ji ostentativně přehlížejí. Melinda se uzavírá do sebe a čím dál více se izoluje od svého okolí. Málokdo by si všiml, že téměř nemluví, a už ani nikoho nezajímá, proč tehdy na policii zavolala... Potom také Tagmine. Takovéhle knihy mě zajímají a myslím si, že by tato kniha nemusela být špatná.
Zdá se, že Vroni je na světě úplně sama. Nepamatuje si své jméno, odkud přišla, ani co se jí stalo. Nikdo ji nehledá. Vzpomínky se nevrátí po celý dlouhý rok v léčebně. A tak se lékaři rozhodnou pokusit se vrátit jí pamět tak, že ji umístí do malebné Lenory spolu s ošetřovatelkou, která bude předstírat její babičku. Uprostřed šumavských lesů má tedy žít jako obyčejná středoškolačka. Jenže s příchodem Vroni se v poklidné Lenoře odehraje smršť tragických událostí a do života ji vstoupí tajuplný Ben. Je Ben někdo z její zapomenuté historie a přišel jí pomoct, nebo ohrozit na životě? Jsou jeho schopnosti podivuhodným talentem, nebo nadpřirozenou mocí někoho, kdo už možná není lidskou bytostí? 


Potom bych ještě chtěla číst knihy Počátek- který jsem už četla, ale chtěla bych znovu, protože byl nádherný a také knihu Třetí stříbrná kniha snů, protože předchozí díly byly úžasné.❤❤

A to je pro dnešní článek vše. Doufám, že se vám líbil a že vás nějaké knihy zaujaly. Pokud jste nějaké z nich četli, určitě mi dejte vědět jaké jsou.

S podpisem Komentáře

  1. Ahojky knihu mluv četla kamarádka a hodně ji chválila. Prý je to chytlavé a dobře se to čte. Moc z detektivního žánru by tam být nemělo.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahojky moc děkuji za zprávu, to jsem jedině ráda a možná si tedy knihu pořídím. :) ❤

      Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Hlavně to nikomu neříkej| recenze #3

Top pět mých oblíbených knížek na wattpadu